Пролетната изложба на гоблени във Велинград се оказа събитие със своя вярна аудитория. На 22 март Туристическият информационен център събра майстори и любители на гоблените за 11-та поредна година.
В изложбата със свои гоблени участват: Цеца Джоклева, Ангелина Костадинова, Гинка Христова, Елена Христова, Спаска Смиленова, Мария Мирева, Теодора Ангелова, Мария Табакова, Пенка Будина, Дочка Гочева, Ваня Цацова, Лилия Ихтиманска, Мария Попова, Костадинка Трендафилова и Ана Петричева. Връчени бяха грамоти и с тях благодариха на гобленарките, които ще радват със своето изкуство всички посетители на изложбата до 12 април.



